Menu

Lotta w świecie książek

"Planeta grubasów" David Lewis, Margaret Leitch

lottagirl

20170303_150010

 

"Planeta grubasów" jest książka, która pojawia się w idealnym czasie. Z jednej strony mamy bycie fit, a z drugiej epidemie otyłości. Autorzy pokazują nam wyniki swych badań dotyczących tego drugiego zagadnienia. Dodatkowo ujawiniają również sposoby jakimi kuszą nas koncerny. 

Bardzo się ciesze, że wreszcie powstała książka o zdrowym odżywianiu oraz walce z otyłością, która jest potwierdzona badaniami. Otyłość to nie tylko złe odżywianie, to zły tryb życia i złe myślenie. Przyczyny takiego stanu naszego ciała możemy dopatrywać w uwarunkowaniach społecznych oraz psychologicznych. Nie będę się skupiać jednak na szczegółach. Tego musicie dowiedzieć się sami :) 

Od lat wiemy, że wielkie koncerty spożywcze tłuczą nas i kuszą. Prześcigają się w pomysłach. Jak się przed nimi chronić? Przede wszystkim trzeba poznać ich metody. W tym pomoże nam właśnie lektura "Planety grubasów". Co wspólnego mają narkotyki z solą, tłuszczem i cukrem? Bardzo wiele! Uzależniają i niszczą organizm. O ile narkotyki robią to wprost, to reszta tych składników robi to po cichu. 

Książka jest zbiorem badań, obalania mitów i porad. 

Podkreśle jeszcze raz. Cieszę się, że powstała. Każdy powinien ją przeczytać aby zmienić swoje podeście do odżywiania. Niezależnie od jego wagi. Każdy z nas ma w sobie wiele błędnych przekonań w tej kwestii. Czas to zmienić!

 

http://www.taniaksiazka.pl/planeta-grubasow-lewis-david-p-781453.html

http://www.taniaksiazka.pl/kuchnia-diety-i-przepisy-c-11552.html

 

Moja ocena: ******

Skala ocen: * nie polecam ** nie moja bajka *** daje radę **** dobra ***** bardzo dobra ****** lotta poleca

 

Dziękuje za książkę: www.taniaksiazka.pl

Tania_Ksika_kod_rabatowy_logo_Kupon

© Lotta w świecie książek
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci